ETQ-P6F2R0HFA FIXED IND 2UH 12.5A 3.3 MOHM SMD
Mfr Part #:
ETQ-P6F2R0HFA
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 2UH 12.5A 3.3 MOHM SMD
Total Stock: 70 pcs
ETQ-P6F2R0HFA Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
70 pcs
70 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ETQ-P6F2R0HFA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
ETQ-P6F2R0HFA Description
Short technical summary and product information.