ETQ-P6F102HFA FIXED IND 10.2UH 6.5A 13.3 MOHM
Mfr Part #:
ETQ-P6F102HFA
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 10.2UH 6.5A 13.3 MOHM
Stock on Request
ETQ-P6F102HFA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
ETQ-P6F102HFA Description
Short technical summary and product information.