ELL-ATV101M FIXED IND 100UH 1A 180 MOHM SMD
Mfr Part #:
ELL-ATV101M
Available from 2 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 100UH 1A 180 MOHM SMD
Total Stock: 189 pcs
ELL-ATV101M Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
88 pcs
88 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
101 pcs
101 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELL-ATV101M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELL-ATV101M Description
Short technical summary and product information.