ELL-6UH150M FIXED IND 15UH 1.6A 79 MOHM SMD
Mfr Part #:
ELL-6UH150M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 15UH 1.6A 79 MOHM SMD
Total Stock: 48 pcs
ELL-6UH150M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
48 pcs
48 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELL-6UH150M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELL-6UH150M Description
Short technical summary and product information.