ELL-6RH6R2M FIXED IND 6.2UH 1.4A 62 MOHM SMD
Mfr Part #:
ELL-6RH6R2M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 6.2UH 1.4A 62 MOHM SMD
Total Stock: 205 pcs
ELL-6RH6R2M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
205 pcs
205 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELL-6RH6R2M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELL-6RH6R2M Description
Short technical summary and product information.