ELL-6RH181M FIXED IND 180UH 230MA 2 OHM SMD
Mfr Part #:
ELL-6RH181M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 180UH 230MA 2 OHM SMD
Total Stock: 770 pcs
ELL-6RH181M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
770 pcs
770 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELL-6RH181M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELL-6RH181M Description
Short technical summary and product information.