ELL-4LG1R0NA FIXED IND 1UH 1.9A 43 MOHM SMD
Mfr Part #:
ELL-4LG1R0NA
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 1UH 1.9A 43 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
ELL-4LG1R0NA Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request 2026-02-25 06:16:38 On Request On Request
ELL-4LG1R0NA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELL-4LG1R0NA Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 1.9A 43 MOHM SMD