ELJ-RF68NJF FIXED IND 68NH 120MA 4 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-RF68NJF
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 68NH 120MA 4 OHM SMD
Stock on Request
ELJ-RF68NJF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
ELJ-RF68NJF Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 68NH 120MA 4 OHM SMD