ELJ-RF39NJF FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-RF39NJF
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD
Total Stock: 10,000 pcs
ELJ-RF39NJF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
10,000 pcs
10000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-RF39NJF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
ELJ-RF39NJF Description
Short technical summary and product information.
ELJ-RF39NJF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
ELJ-RF39NJF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ELJ-RF39NJFB
ELJ-RF39NJFB