ELJ-PC220KF FIXED IND 22UH 160MA 4 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-PC220KF
Description:
FIXED IND 22UH 160MA 4 OHM SMD
Total Stock: 363 pcs
ELJ-PC220KF Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
363 pcs
363 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-PC220KF Specifications Quick View
Type
ELJ-PC220KF Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 160MA 4 OHM SMD