ELJ-PC1R0MF FIXED IND 1UH 475MA 450 MOHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-PC1R0MF
Description:
FIXED IND 1UH 475MA 450 MOHM SMD
Total Stock: 1,500 pcs
ELJ-PC1R0MF Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
1,500 pcs
1500 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-PC1R0MF Specifications Quick View
Type
ELJ-PC1R0MF Description
Short technical summary and product information.