ELJ-NA2R2JF FIXED IND 2.2UH 110MA 3.2OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-NA2R2JF
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 2.2UH 110MA 3.2OHM SMD
Stock on Request
ELJ-NA2R2JF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-NA2R2JF Description
Short technical summary and product information.