ELJ-FD4R7KF FIXED IND 4.7UH 130MA 3.38OHM SM
Mfr Part #:
ELJ-FD4R7KF
Description:
FIXED IND 4.7UH 130MA 3.38OHM SM
Stock on Request
ELJ-FD4R7KF Specifications Quick View
Type
ELJ-FD4R7KF Description
Short technical summary and product information.