ELJ-FD3R9KF FIXED IND 3.9UH 130MA 2.92OHM SM
Mfr Part #:
ELJ-FD3R9KF
Description:
FIXED IND 3.9UH 130MA 2.92OHM SM
Stock on Request
ELJ-FD3R9KF Specifications Quick View
Type
ELJ-FD3R9KF Description
Short technical summary and product information.