ELJ-FD2R7KF FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54OHM SM
Mfr Part #:
ELJ-FD2R7KF
Description:
FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54OHM SM
Stock on Request
ELJ-FD2R7KF Specifications Quick View
Type
ELJ-FD2R7KF Description
Short technical summary and product information.