ELJ-FC4R7KF FIXED IND 4.7UH 125MA 1.55OHM SM
Mfr Part #:
ELJ-FC4R7KF
Available from 2 distributors
Description:
FIXED IND 4.7UH 125MA 1.55OHM SM
Total Stock: 1,795 pcs
ELJ-FC4R7KF Available from 2 distributors
Non-Authorised Inventory information
45 pcs
45 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,750 pcs
1750 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FC4R7KF Specifications Quick View
Type
ELJ-FC4R7KF Description
Short technical summary and product information.