ELJ-FC4R7JF FIXED IND 4.7UH 125MA 1.55OHM SM
Mfr Part #:
ELJ-FC4R7JF
Available from 1 distributors
Description:
FIXED IND 4.7UH 125MA 1.55OHM SM
Total Stock: 1,820 pcs
ELJ-FC4R7JF Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
1,820 pcs
1820 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FC4R7JF Specifications Quick View
Type
ELJ-FC4R7JF Description
Short technical summary and product information.