ELJ-FC470JF FIXED IND 47UH 80MA 11 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FC470JF
Available from 1 distributors
Description:
FIXED IND 47UH 80MA 11 OHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
ELJ-FC470JF Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FC470JF Specifications Quick View
Type
ELJ-FC470JF Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 47UH 80MA 11 OHM SMD