ELJ-FC2R2JF FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05OHM SM
Mfr Part #:
ELJ-FC2R2JF
Available from 2 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05OHM SM
Total Stock: 345 pcs
ELJ-FC2R2JF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
156 pcs
156 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
189 pcs
189 pcs On Request 1 On Request On Request 0612 On Request On Request
ELJ-FC2R2JF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
ELJ-FC2R2JF Description
Short technical summary and product information.