ELJ-FC150JF FIXED IND 15UH 70MA 5 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FC150JF
Description:
FIXED IND 15UH 70MA 5 OHM SMD
Stock on Request
ELJ-FC150JF Specifications Quick View
Type
ELJ-FC150JF Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 15UH 70MA 5 OHM SMD