ELJ-FC101JF FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FC101JF
Available from 1 distributors
Description:
FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD
Total Stock: 1,470 pcs
ELJ-FC101JF Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
1,470 pcs
1470 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FC101JF Specifications Quick View
Type
ELJ-FC101JF Description
Short technical summary and product information.