ELJ-FC100KF FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FC100KF
Available from 1 distributors
Description:
FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD
Total Stock: 1,245 pcs
ELJ-FC100KF Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
1,245 pcs
1245 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FC100KF Specifications Quick View
Type
ELJ-FC100KF Description
Short technical summary and product information.