ELJ-FC100JF FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FC100JF
Available from 2 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD
Total Stock: 816 pcs
ELJ-FC100JF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
76 pcs
76 pcs On Request 1 On Request On Request 06+ On Request On Request
740 pcs
740 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FC100JF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
ELJ-FC100JF Description
Short technical summary and product information.