ELJ-FB150JF FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FB150JF
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
Stock on Request
ELJ-FB150JF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
ELJ-FB150JF Description
Short technical summary and product information.