ELJ-FA8R2KF FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FA8R2KF
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD
Total Stock: 1,940 pcs
ELJ-FA8R2KF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,940 pcs
1940 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FA8R2KF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-FA8R2KF Description
Short technical summary and product information.