ELJ-FA100KF FIXED IND 10UH 140MA 2.1 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-FA100KF
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 10UH 140MA 2.1 OHM SMD
Total Stock: 44,000 pcs
ELJ-FA100KF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
44,000 pcs
44000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-FA100KF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-FA100KF Description
Short technical summary and product information.