ELJ-EA470KF FIXED IND 47UH 80MA 1 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-EA470KF
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 47UH 80MA 1 OHM SMD
Total Stock: 635 pcs
ELJ-EA470KF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
635 pcs
635 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:33:26 On Request On Request
ELJ-EA470KF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-EA470KF Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 47UH 80MA 1 OHM SMD