ELJ-EA1R0MF FIXED IND 1UH 500MA 70 MOHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-EA1R0MF
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 1UH 500MA 70 MOHM SMD
Total Stock: 1,850 pcs
ELJ-EA1R0MF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,850 pcs
1850 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-EA1R0MF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-EA1R0MF Description
Short technical summary and product information.