ECS-MPI4040R4-1R0-R FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD
Mfr Part #:
ECS-MPI4040R4-1R0-R
Available from 1 distributors
Mfr Name: ECS Inc.
ECS Inc.
Description:
FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD
Total Stock: 2 pcs
ECS-MPI4040R4-1R0-R Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2 pcs
2 pcs On Request 1 On Request On Request NO DC On Request On Request
ECS-MPI4040R4-1R0-R Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
ECS-MPI4040R4-1R0-R Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD