ECP60UT03 AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 60W
Mfr Part #:
ECP60UT03
Mfr Name: XP Power
XP Power
Description:
AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 60W
Stock on Request
ECP60UT03 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Standard Number
Type
Voltage
ECP60UT03 Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 60W