DZ065V-19 AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 65W
Mfr Part #:
DZ065V-19
Mfr Name: Tri-Mag, LLC
Tri-Mag, LLC
Description:
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 65W
Stock on Request
DZ065V-19 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
DZ065V-19 Description
Short technical summary and product information.