DYL060-19 AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 60W
Mfr Part #:
DYL060-19
Mfr Name: Tri-Mag, LLC
Tri-Mag, LLC
Description:
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 60W
Stock on Request
DYL060-19 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Current
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
DYL060-19 Description
Short technical summary and product information.