DPV-5.0-100 FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH
Mfr Part #:
DPV-5.0-100
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH
Stock on Request
DPV-5.0-100 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
DPV-5.0-100 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH