CW252016-1R2J FIXED IND 1.2UH 280MA 2 OHM SMD
Mfr Part #:
CW252016-1R2J
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 1.2UH 280MA 2 OHM SMD
Total Stock: 1,740 pcs
CW252016-1R2J Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,740 pcs
1740 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CW252016-1R2J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CW252016-1R2J Description
Short technical summary and product information.