CV201210-220K FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD
Mfr Part #:
CV201210-220K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD
Total Stock: 1,673 pcs
CV201210-220K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,673 pcs
1673 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CV201210-220K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CV201210-220K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD