CS63A-F3050GK18-24.000M XTAL, SMD 6.0 X 3.5MM 4PAD, 18PF
Mfr Part #:
CS63A-F3050GK18-24.000M
Mfr Name: Transko Electronics, Inc.
Transko Electronics, Inc.
Description:
XTAL, SMD 6.0 X 3.5MM 4PAD, 18PF
Stock on Request
CS63A-F3050GK18-24.000M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
CS63A-F3050GK18-24.000M Description
Short technical summary and product information.
CS63A-F3050GK18-24.000M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
CS63A-F3050GK18-24.000M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CS63A-F3050GK18-24.000M-TR
CS63A-F3050GK18-24.000M-TR
Transko Electronics, Inc.