CR43NP-4R7MC FIXED IND 4.7UH 1.15A 108.7 MOHM
Mfr Part #:
CR43NP-4R7MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.15A 108.7 MOHM
Total Stock: 1,055 pcs
CR43NP-4R7MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,055 pcs
1055 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CR43NP-4R7MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
CR43NP-4R7MC Description
Short technical summary and product information.