CR43NP-3R3MC FIXED IND 3.3UH 1.44A 86.2 MOHM
Mfr Part #:
CR43NP-3R3MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.44A 86.2 MOHM
Total Stock: 400 pcs
CR43NP-3R3MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
400 pcs
400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CR43NP-3R3MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
CR43NP-3R3MC Description
Short technical summary and product information.