CP3225-25.000-2.5-25-X-T-TR XTAL OSC XO 25MHZ 2.5V LVPECL
Mfr Part #:
CP3225-25.000-2.5-25-X-T-TR
Mfr Name: Raltron Electronics
Raltron Electronics
Description:
XTAL OSC XO 25MHZ 2.5V LVPECL
Stock on Request
CP3225-25.000-2.5-25-X-T-TR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Base Resonator
Current
Frequency
Frequency Stability
Function
Height
Mounting Type
Operating Temperature
Output
Size
Type
Voltage
CP3225-25.000-2.5-25-X-T-TR Description
Short technical summary and product information.
XTAL OSC XO 25MHZ 2.5V LVPECL
CP3225-25.000-2.5-25-X-T-TR Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
CP3225-25.000-2.5-25-X-T-TR Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S3A25025-25.000-P-X-R
S3A25025-25.000-P-X-R
Aker Technology Corp
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL