CMSH2-40M TR13 PBFREE DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMA
Mfr Part #:
CMSH2-40M TR13 PBFREE
Description:
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMA
Stock on Request
CMSH2-40M TR13 PBFREE Specifications Quick View
Voltage
CMSH2-40M TR13 PBFREE Description
Short technical summary and product information.
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMA
CMSH2-40M TR13 PBFREE Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
CMSH2-40M TR13 PBFREE Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CMSH2-20M TR13 PBFREE
CMSH2-20M TR13 PBFREE
Central Semiconductor Corp
DIODE SCHOTTKY 20V 2A SMA