CMSH2-40L TR13 DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
Mfr Part #:
CMSH2-40L TR13
Description:
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
Stock on Request
CMSH2-40L TR13 Specifications Quick View
Voltage
CMSH2-40L TR13 Description
Short technical summary and product information.
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
CMSH2-40L TR13 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
CMSH2-40L TR13 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CMSH2-20L TR13 PBFREE
CMSH2-20L TR13 PBFREE
Central Semiconductor Corp
DIODE SCHOTTKY 20V 2A SMB