CM453232-6R8KL FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2OHM SMD
Mfr Part #:
CM453232-6R8KL
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2OHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
CM453232-6R8KL Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CM453232-6R8KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CM453232-6R8KL Description
Short technical summary and product information.