CM453232-102KL FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
Mfr Part #:
CM453232-102KL
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
Total Stock: 2,500 pcs
CM453232-102KL Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,500 pcs
2500 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CM453232-102KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CM453232-102KL Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD