CM322522-4R7KL FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5OHM SMD
Mfr Part #:
CM322522-4R7KL
Description:
FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5OHM SMD
Total Stock: 4,000 pcs
CM322522-4R7KL Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CM322522-4R7KL Specifications Quick View
Type
CM322522-4R7KL Description
Short technical summary and product information.