CM322522-470KL FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD
Mfr Part #:
CM322522-470KL
Description:
FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
CM322522-470KL Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CM322522-470KL Specifications Quick View
Type
CM322522-470KL Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD