CM322522-101KL FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD
Mfr Part #:
CM322522-101KL
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD
Total Stock: 658 pcs
CM322522-101KL Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
658 pcs
658 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:00:00 On Request On Request
CM322522-101KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
CM322522-101KL Description
Short technical summary and product information.