CM252016-1R0KL FIXED IND 1UH 195MA 650 MOHM SMD
Mfr Part #:
CM252016-1R0KL
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 1UH 195MA 650 MOHM SMD
Total Stock: 72 pcs
CM252016-1R0KL Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
72 pcs
72 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CM252016-1R0KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
CM252016-1R0KL Description
Short technical summary and product information.