CLS4D11-3R3NC FIXED IND 3.3UH 1A 120 MOHM SMD
Mfr Part #:
CLS4D11-3R3NC
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 3.3UH 1A 120 MOHM SMD
Stock on Request
CLS4D11-3R3NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
CLS4D11-3R3NC Description
Short technical summary and product information.