CLF7045T-3R3N FIXED IND 3.3UH 4.1A 21.32 MOHM
Mfr Part #:
CLF7045T-3R3N
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 3.3UH 4.1A 21.32 MOHM
Total Stock: 1,100 pcs
CLF7045T-3R3N Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,100 pcs
1100 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CLF7045T-3R3N Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
CLF7045T-3R3N Description
Short technical summary and product information.