CLF12555T-470M-D FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD
Mfr Part #:
CLF12555T-470M-D
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD
Total Stock: 415 pcs
CLF12555T-470M-D Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
415 pcs
415 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CLF12555T-470M-D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
CLF12555T-470M-D Description
Short technical summary and product information.